ŘEKLI O MNĚ

Mobilní a komplexní služby, vedoucí ke změně životního stylu, které na českém trhu nenajdete.

Prostě skvělé.:-) Bydlíme kousek za Prahou a jelikož jsem na mateřské, tak je pro mě těžké kamkoliv se dostat. Plně mi tak vyhovuje, že Pavel přijede až ke mne domu. Mohu tak cvičit pod dohledem trenéra a stojí mě to minimum času. Děkuji a doporučuji.

Kristýna ProcházkováNa mateřské

Využívám veškeré služby, které Pavel nabízí a nemůžu jinak, než doporučit. Z počátku jsem chtěla využívat jen osobní trénink, nakonec jsem vyzkoušela po tréninku i masáž. Zjistila jsem, že to chce změnit i způsob stravování a najednou jsem viděla že pomalu ale jistě dochází k trvalé tělesné proměně.:) A to vše přitom na mé adrese. Moc díky

Mgr. Mirka Zamazalováúčetní

Popravdě jsem netušil, že někdo takto nabízí služby až domu. Už dlouho jsem chtěl se svým stavem něco dělat. Nakonec jsem narazil na Pavla a konečně se rozhoupal. Jak píše Pavel ve svém ebooku, aby byl člověk úspěšný jako nikdy, musí udělat něco, co ještě nikdy neudělal. Teď vím, že jsem se rozhodl správně. Jsem celkem vytížený, pracuji z domova a taková hodinová pauza mezi prací mi dodá energii k následné další pracovní činnosti. Děkuji a těším se na další trénink.

Ing. Petr Vomáčkapodnikatel

Pavla jsem si našla na internetu, když jsem se rozhodla, že začnu cvičit. Jelikož mě nebaví chodit do fitness center, vyhovuje mi, že za mnou přijede až domů. I přes počáteční obavy z cvičení doma, jsem nyní nad míru spokojená. Pavel mě navštěvuje měsíc a půl a již na sobě vidím první výsledky. Rozhodně budu ve cvičení pokračovat a plánuji vyzkoušet také masáže.

Kateřina SuchomelováHuman Resources Specialist

Oceňuji skvělý, profesionální, lidský přístup. Děkujeme za výrazné zlepšení stravovacích návyků mé rodiny a těšíme se na další spolupráci!

Martina Kvízována mateřské dovolené

Skvělý přístup ke klientům. Vždy dochvilný a spolehlivý! Moc děkuji a doporučuji!

Roman Marekmanažer

Několik let se léčím s roztroušenou sklerózou. Pavel mi velice pomohl a nadále se věnuje mým dost specifickým problémům. Nemohu vyvíjet fyzické aktivity, jako ostatní a jeho srozumitelné rady a ukázky cviků mi nadále pomáhají v tom vést aktivní život a zůstat fit.

Marie Kováčovásekretářka

Trenér s individuálním přístupem! Mimo jiné moc milý a příjemný člověk. Pomohl mi shodit tukovou a nabrat svalovou hmotu.

Pavel Hnátíkelektrotechnik

V mládí jsem byl zvyklý sportovat na soutěžní úrovni, nikdy jsem se nemusel starat o to co jím a jak zůstat ve formě. Časem jsem se začal soustředit na svoji pracovní kariéru a má fyzická kondice se prudce zhoršila. Po práci jsem byl unavený a necítil jsem potřebu si udržovat svou postavu. Ztratil jsem svoji kondici a přestal jsem si užívat veškeré sportování. Můj trenér Pavel Václavík mi sestavil tréninkový a výživový plán. Jsem nadmíru spokojen, protože tréninkový plán si odcvičím doma, cviky jsou efektivní, zábavné a motivují mě ke zlepšení. Nyní po dvou měsících tréninků a lepší výživy jsem nabil a vyrýsoval svalovou hmotu a mohu si více užít své sportovní aktivity.

Kryštof Lísalmanažer

Konečně jsem pochopila, kde dělám chybu ve stravování. Teď jdou kila konečně dolu. Děkuji.

Kristýna Dusilovámanažerka

Pan Václavík mě velice potěšil profesionálním a empatickým přístupem, osobnostně pozitivním naladěním a hlavně vyřešením mých problémů se zády.

Václav Hlavsa

Po několika lymfodrenáží zjišťuji, že má stehna a hýždě se opravdu zmenšila. Neuvěřitelné, mockrát děkuji.

Lenka Lípovápersonalistka

Příjemné jednání. Pan Pavel mi zjistil příčinu potíží, které mě trápily v předešlých letech. Rozhodně můžu dál doporučit! Ing. Mojmír Kotrba

Mojmír KotrbaArchitekt

Využívám převážně osobní trénink, který mě vždy nakopne. Párkrát jsem vyzkoušel i masáž a nemůžu jinak než doporučit. Díky Pavle.

Jindřich Josefprogramátor

Pan Václavík mi sestavil jídelníček na míru. Nejsem už tolik unavený a a za celý den toho stihnu podstatně více. Vědět jak se stravovat je základ ke správnému fungování organismu. Mockrát děkuji.

Mgr. Martin Helekal

Při dodržování výživového plánu jsem zpočátku moc nehubla, ale po čase se ukázalo, že takto sestavený jídelníček je tou nejlepší cestou. Teď konečně hubnu, dodává mi to sílu a sebevědomí. Děkuji a doporučuji.

Petra Dolnáobchodní zástupce

Masáž po tréninku a ještě v prostředí domova je naprosto ideální kombinace. Doporučuji. Juraj Střelka

Juraj Střelkafinanční poradce

Výsledky se mohou u každého klienta lišit, záleží na mnoha faktorech. Každý jsme originál. ;-)