JAK TO FUNGUJE?

Veškeré služby si můžete objednat telefonicky, e-mailem, nebo v rezervačním systému.

Chcete-li využít rezervační systém, musíte se zaregistrovat. Poté si můžete vybrat službu, o kterou máte zájem a rovnou rezervovat čas, který vám vyhovuje. Trenér dorazí na vámi určené místo.

Rychlá registrace vám zabere max. 2 min. ;-)

Můžete využít službu jednorázově nebo si zakoupit některý z balíčků a využít tak kreditní systém, který je součástí rezervačního systému. Tento systém je určen pro stálé klienty a je tedy i výhodnější.

PŘÍKLAD

  • Bez balíčku, 1 x 60 min. za 700 Kč
  • Balíček PROFI (15 kreditů), 15 x 60 min. za 8 250 Kč (550 Kč za 60 min.)
  • 1 kredit = 1 hodina tréninku, masáže, nebo diagnostiky
  • 1.5 kreditu = 1 hodina tréninku a 1 hodina masáže při jedné návštěvě trenéra
  • 4 kredity = výživový plán
  • 4 kredity = tréninkový plán
  • 7 kreditů = výživový a tréninkový plán 

Pro nové klienty, kteří chtějí vyzkoušet služby, je zde sleva na úvodní trénink nebo masáž. Cena je  300 Kč za 1 hodinu. Tuto možnost lze využít jen jednou. V případě zájmu kontaktujte trenéra prostřednictvím emailu.

Pokud si zakoupíte některý ze zvýhodněných balíčků, musíte se zaregistrovat do rezervačního systému. Na základě zakoupeného balíčku vám budou připsány kredity na váš účet v rezervačním systému. Zapsání kreditů na váš účet proběhne do tří hodin po zakoupení vámi zvoleného balíčku. Kredity se po vytvoření rezervace automaticky odečítají a vy tak máte přehled, kolik kreditů vám zbývá na čerpání služeb.

Nabídku balíčků najdete v ceníku.

Klienti, kteří zakoupí některý z balíčků, mohou využít bonus, který poskytuje dvě služby za sebou, tedy např. trénink a následnou masáž. Druhá služba je však za poloviční cenu, tedy 0.5 kreditu. Pozor, ať Vám nevznikne na účtu zůstatek kreditu 0.5. Tento zůstatek nelze pak využít. Lze jedině zakoupit další balíček a využít další služby.


Pokud máte zájem o osobní trénink, nebo o tréninkový plán, je potřeba vyplnit formulář trénink ještě před první návštěvou trenéra. To samé platí, pokud máte zájem o výživový plán, je potřeba vyplnit formulář výživa. Tyto formuláře lze vyplnit až po registraci a nejsou poskytnuty žádné další osobě, slouží pouze trenérovi k sestavení dalšího společného postupu. 


Po Praze je doprava zcela zdarma 

Mimo Prahu (cca do 30km) se cena pohybuje v rozmezí od 50 do 300 Kč. Doprava se účtuje zvlášť a platí se hotově. Pro určení přesné částky kontaktujte trenéra na e-mail.

V ceně není zahrnuto parkovné, pokud je objednávka na adresu se zpoplatněnou parkovací zónou.


Před rezervací masáže si prosím přečtěte kontraindikace, které znemožňují provedení masáže. Pokud si nejste jisti vhodností masáže, poraďte se svým lékařem.

 

 


Pokud máte zájem o služby, které nejsou v nabídce, jako je např. kinesiotaping, masáž provedena dvěma a více osobám na jedné adrese, trénink pro dvojice, trénink plavání, běhu atd., můžete využít službu dle dohody. Nejdříve však kontaktujte trenéra a sdělte mu své představy. Trenér se snaží každému vyjít vstříc, nabízí individuální přístup a výhody pro stálé zákazníky.