CENÍK

Nejsem balíček
800 Kč
300 Kč
1 kredit
Pouze první hodina tréninku nebo masáže za 300 Kč.*
Každá další hodina osobního tréninku nebo masáže za 700 Kč.
Platba pouze v hotovosti
BASIC
3 750 Kč
3 250 Kč
650 Kč za 1 h.
5 kreditů
NEMŮŽETE VYUŽÍVAT VEŠKERÉ SLUŽBY
- Osobní trénink a masáže
- Nebo Výživový plán
- Nebo Tréninkový plán
Nezávazná objednávka
PROFI
9 750 Kč
8 250 Kč
550 Kč za 1 h.
15 kreditů
MŮŽETE VYUŽÍVAT VEŠKERÉ SLUŽBY
- Osobní trénink
- Výživový plán
- Masáže
- Tréninkový plán
- Tréninkový a výživový plán za zvýhodněnou cenu
Nezávazná objednávka

1 kredit = 1 hodina osobního tréninku nebo masáže

 

* Pro nové klienty, kteří chtějí vyzkoušet služby, je zde sleva na úvodní trénink nebo masáž. Cena je 300 Kč za 1 hodinu. Tuto možnost lze využít jen jednou.

30 dní garance vrácení peněz

Pokud zakoupíte některý z balíčků a z jakéhokoliv důvodu nebudete chtít další služby využívat, vrátím vám zbytek peněz za nevyužité služby zpět. Tato garance je 30 dnů od zakoupení. Zakoupením balíčku, tak nic neriskujete.

Zaměstnanecký program Benefit Plus

Mám skvělou zprávu pro klienty těch firem, jež mají uzavřenu smlouvu s Benefit Management s.r.o. Na základě obdržených benefitů od svých zaměstnavatelů mohou klienti čerpat prostředky na kompletní nabídku služeb i jednotlivých balíčků.

 

Jaké to má výhody a co všechno můžete získat?

Šetříme váš čas

Trenér dorazí za vámi domů nebo kamkoliv jinam. Nemusíte nikam dojíždět.

Dobijte baterky ;-)

Masáž v pohodlí vašeho domova, dobijete psychické i fyzické síly.

Osobní přístup

Individuální trénink, výživový a tréninkový plán přesně vám na míru.

Rozumná cena

Dostanete kvalitní služby(trénink, výživové poradenství, masáže) za rozumnou cenu.

Nic nepotřebujete

Trenér přiveze veškeré pomůcky, náčiní, skládací masážní stůl a vše potřebné.

Kvalitní diagnostika

Diagnostika pohybového aparátu a analýza těl. složení pomocí kvalitní váhy Tanita. Výsledky dostanete v grafech a v elektronické podobě.

Výživové poradenství

Sestavení výživového plánu přesně na míru podle vašich cílů. Získáte i cenné vzdělávací materiály. Lze zkontrolovat i obsah vaší lednice.

Jak doma posilovat?

Trenér zohlední vaše možnosti při posilování v domácím prostředí a poradí jak postupovat.

Pohodlný rezervační systém

Nemusíte nikam volat, složitě se domlouvat na volném termínu. V rezervačním systému přesně vidíte, kdy je volno a vy tak můžete snadno vytvářet i rušit vaše rezervace.

Kreditní systém

Je součástí rezervačního systému a vy tak přesně vidíte kolik můžete využít služeb a kolik máte ještě kreditů.

Získáte i tyto bonusy

Doprava po Praze ZDARMA.

Pro mimopražské do cca 30 km od Prahy jsou ceny také výhodné. Cena se pohybuje v rozmezí od 50 do 300 Kč. Doprava se účtuje zvlášť a platí se hotově. Pro určení přesné částky kontaktujte trenéra na e-mail.

Druhá služba za poloviční cenu

Při zakoupení jakéhokoliv balíčku máte možnost získat druhou službu za poloviční cenu. Tato sleva je poskytnuta v případě, že využijete dvě služby ihned po sobě. Například trénink a následně masáž, kterou tak máte za poloviční cenu.

Kombinace služeb

Můžete si libovolně objednávat služby podle vašich potřeb. Záleží jen na zakoupeném balíčku a počtu kreditů. Lze tak využít veškeré služby. Můžete si sami navolit, zda využijete kredity na trénink, masáž nebo na výživový plán. Zkrátka fantazii se meze nekladou. ;-)

Doplňkové služby

Zakoupením jakéhokoli z balíčků získáte doplňkové služby, jako je např. kinesiotaping, analýza těl. složení, změna výživového plánu a další služby, za zvýhodněné ceny nebo zcela zdarma.

Ve dvou se to lépe táhne

Nemusíte cvičit sami. Domluvte se třeba s drahou polovičkou a cvičte společně. Ceny jsou pro jednotlivce i dvojice stejné. Ušetříte čas, peníze a ještě budete společně zdolávat překážky. Zkrátka ve dvou se to lépe táhne.;-)

Mobilní a komplexní služby, vedoucí ke změně životního stylu, které na českém trhu nenajdete.

Oceňuji skvělý, profesionální, lidský přístup. Děkujeme za výrazné zlepšení stravovacích návyků mé rodiny a těšíme se na další spolupráci!

Martina Kvízována mateřské dovolené

Pavla jsem si našla na internetu, když jsem se rozhodla, že začnu cvičit. Jelikož mě nebaví chodit do fitness center, vyhovuje mi, že za mnou přijede až domů. I přes počáteční obavy z cvičení doma, jsem nyní nad míru spokojená. Pavel mě navštěvuje měsíc a půl a již na sobě vidím první výsledky. Rozhodně budu ve cvičení pokračovat a plánuji vyzkoušet také masáže.

Kateřina SuchomelováHuman Resources Specialist

V mládí jsem byl zvyklý sportovat na soutěžní úrovni, nikdy jsem se nemusel starat o to co jím a jak zůstat ve formě. Časem jsem se začal soustředit na svoji pracovní kariéru a má fyzická kondice se prudce zhoršila. Po práci jsem byl unavený a necítil jsem potřebu si udržovat svou postavu. Ztratil jsem svoji kondici a přestal jsem si užívat veškeré sportování. Můj trenér Pavel Václavík mi sestavil tréninkový a výživový plán. Jsem nadmíru spokojen, protože tréninkový plán si odcvičím doma, cviky jsou efektivní, zábavné a motivují mě ke zlepšení. Nyní po dvou měsících tréninků a lepší výživy jsem nabil a vyrýsoval svalovou hmotu a mohu si více užít své sportovní aktivity.

Kryštof Lísalmanažer